środa, 2 grudnia

ABC Kiotu Coaching Kota

ABC Kiotu Coaching Kota

Miłośnicy kotów wiedzą, że koty są sympatycznymi zwierzętami wymagającymi minimalnej obsługi. Nie pragną tak dużej świadomości, jak inne zwierzęta. Prawie zachowują się dla siebie, z wyjątkiem tego, że są w stanie sprawdzić lub trochę się z tobą czuć. W istocie są również zwierzętami sprzątającymi. Bardzo się pielęgnują, przeważnie nadal trzymają się z daleka od Grime’a, a ponadto instynktownie trzymają swoje osobiste odchody poza zasięgiem wzroku. Tak jest, gdy przebywają poza domem.

Kuweta jest numerem jeden, którego potrzebują koty domowe. Twój ukochany kot i po prostu jako właściciel domu i ten, który musi pozostać z dala od smrodu, musicie mieć odpowiednią technikę usuwania odchodów. Zasadniczo będziesz potrzebować kuwety. I kilka szkoleń z kuwety dla malutkiego kotka.

o Ile masz kuwet na zawodach I jak naprawdę powinny być duże? Ogólną wytyczną dotyczącą nauki kuwety dla kota jest to, że powinieneś mieć stale inną kuwetę niż masz koty. Jeśli masz 1 kota, będziesz potrzebować dwóch koszy na śmieci; dwa koty, będziesz potrzebować trzech pojemników na śmieci i tak dalej. Konieczne jest, aby kuweta była wystarczająco duża dla kota, aby mógł się do niej zbliżyć. W przypadku kotów ważne jest, aby same były dokładnie czyste. Jeśli wymiary nie będą odpowiednie, ona nie będzie korzystać z pudełka.

o Jaki typ kuwety musisz dostać? Masz nieograniczone możliwości wyboru. W rzeczywistości istnieją mioty i mioty, które zajmują się zbieraniem osobiście. Niektóre mają nawet mechaniczne końcówki, które pomogą Ci utrzymać go w czystości. Tylko upewnij się, że naprawdę ma odpowiednie wymiary dla kota.

o Gdzie dokładnie musisz umieścić kuwetę? Kot może unikać korzystania z kuwety ze względu na lokalizację. Szkolenie kota w zakresie kuwety nie wykona zadania, jeśli umieścisz boks w miejscu, w którym jest dużo gości, gdzie panuje duży hałas. Defekacja to sprawa osobista, nawet dla kotka. Umieść kuwetę w jasnym, spokojnym i ustronnym miejscu. Po prostu upewnij się, że jest to bardzo proste. Jeśli masz więcej niż jednego kota, umieść kuwety w różnych miejscach. Weź pod uwagę, że koty mogą być również zwierzętami terytorialnymi.

o Jaki rodzaj ściółki używasz? Z natury koty kopią w miękkiej ziemi, aby zakopać swoje odchody. Ściółka działa z substytutami gleby i jest ich wiele do wyboru. Możesz znaleźć ściółki typu gliniastego i ściółki utworzone z elementów roślinnych. Należy wziąć pod uwagę fakt, że kot może nawet preferować, a czasami mieć charakterystyczne wybory dotyczące wypróżniania i oddawania moczu! Oprócz tego, jako osoba, która musi czyścić kuwetę, możesz mieć wiele osobistych preferencji.

Instrukcja kuwety dla kota W konsekwencji składa się z demonstracji i błędu, dla dwojga Ciebie i kotka . Czy lubi fantastyczny piasek lub grube granulki? Czy alternatywnie użyłbyś ściółki zbrylającej się lub nie zbrylającej? Czy to musi być przyjemne dla środowiska? Chcesz zarządzać zapachami? Doskonała wiadomość jest taka, że ​​cokolwiek potrzebujesz lub musisz mieć, po prostu możesz zlokalizować! Podstawowym czynnikiem, o którym należy pomyśleć, jest to, że powinien być bardzo dobrym substytutem świeżej, nowej gleby na podwórku, należy go myć bez wysiłku i przyciągać kotka wystarczająco, aby mogła w nim kupować.

Mimo wszystko rada: kiedy już znajdziesz żwirek, który lubi Twój kotek, trzymaj się go. Koty są naprawdę określonymi stworzeniami i każda przemiana w ściółce może zmienić ich wzorce toalety. Koty mają duże kwalifikacje bez wysiłku, o ile robisz to bez wysiłku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *