środa, 2 grudnia

Czy Posiadasz Czarnego Kota?

Czy Posiadasz Czarnego Kota?

Kiedy Halloween dotyczy twojego intelektu, często myślisz o czarownicach, dyniach, nietoperzach i czarnych kotach. Ale wiem, naprawdę dużo robisz o kotach. Możliwe jest sprawdzenie ilości, jaką zdałeś sobie z tych stworzeń, korzystając z następujących przyjemnych szczegółów z nimi związanych.

Osoby z historycznego Egiptu uważały koty za święte, wierzyły, że przynoszą fantastyczne szczęście i były poręcznym zwierzęciem.

W Europie, przez cały okres centrum, ludzie dziś powiązali ich z rzemiosłem czarownic do tego stopnia, że ​​jeśli jedna starsza dziewczyna wkrótce opiekowała się niektórymi bezpańskimi typami, została uznana za czarownicę. />

W niektórych rejonach Irlandii i Anglii mężczyźni i kobiety Wyobraź sobie, że jeśli jeden taki kot przekroczy Twoją trasę, przyniesie Ci to wielkie szczęście.

Panny młode ze środkowej Anglii Wielkiej Brytanii otrzymują koty, aby przynosić im szczęście.

Wchodząc do domu w Szkocji, zakłada się, że zapoczątkowują wspaniały majątek, przewidując pomyślny okres w przód.

W Niemczech uważa się, że dobrym omenem jest to, że czarny kot przekroczy drogę od pozostania do właściwego. Ale może to być związane z negatywnym szczęściem, gdy kot przejdzie przed tobą z prawej strony na lewą.

Dla pirata zobaczenie czarnego kota może być w niektórych przypadkach bardzo skomplikowane, a zbliżenie się do jednego jest niefortunne. Niezależnie od tego, czy się wyprowadza, oznacza to fantastyczne szczęście. Kiedy zbliża się w kierunku statku, ale w połowie modyfikuje swoją głowę, aby cofnąć swoje metody, jest traktowany jako sygnał, że statek za chwilę zatonie i czas, że po prostu zsiadłeś.

Czarne koty wydają się mieć szczęście dla rybaków, którzy zwykle trzymali je w swoich domach, a także na statkach. Zwykle osoby znajdowały je za drogie, aby je zdobyć.

Jedna kobieta w każdym wieku w Japonii traktuje koty jako błogosławione, ponieważ umożliwiłyby przyciągnięcie do nich zalotników.

W Rosji wszelkiego rodzaju koty są postrzegane jako obraz szczęścia.

Istnieje wiele ras czarnych kotów. Listing the Cat Fanciers Association mówi, że w rzeczywistości istnieje dziewiętnaście różnych stylów tego typu kotów.

Ich złote oczy z wyższą zawartością pigmentu melaniny sprawiają, że wyglądają niesamowicie.

Mogą to być kobiety lub mężczyźni, ale często są to chłopcy.

17 sierpnia to Dzień Roboczy Uznania Czarnego Kota.

Kolor czarny doskonale komponuje się z dowolną kombinacją kolorystyczną wyposażenia domu lub mebli domowych.
Dodatkowe informacje i fakty

Naprawdę nie zaleca się trzymania się czarnego kota, który schodzi pod drabiną, ponieważ można go uznać za niefortunnego.

Jeśli chcesz zapewnić posiadłość czarnego kota, powinieneś unikać tego przez całe Halloween i alternatywnie powinieneś zrobić to przed rozpoczęciem świąt Halloween, ponieważ zwierzęta boją się odgłosów, kostiumów i ruchu ludzi podczas Korowodu i jest im znacznie lepiej w pomieszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *