Home / Psy / Dlaczego Drapak Dla Kota Jest Słodki Dla Kota

Dlaczego Drapak Dla Kota Jest Słodki Dla Kota

Koty mają dużo energii. Są też naprawdę ciekawi w naturalny sposób. Zatrzymywanie ich w regionie, w którym nie mogą się wspinać, drapać, angażować się i badać, może ich bardzo zniechęcić. Może to potencjalnie spowodować, że będą wykorzystywać meble i półki w Twoim domu jako drapaki i miejsca do wspinaczki. Wszyscy wiemy, co oznacza, rozdrobnione meble i ramy filmowe lub dekoracje na ziemi. Nie mówiąc już o tym, jak ciągle przybywasz do mieszkania, aby zlokalizować swojego kota wraz z szafkami kuchennymi. Daj swojemu kotu miejsce do ćwiczeń i ciesz się z dala od mebli. Drzewa dla kotów oferują najlepszą opcję. Pozwalają Twojemu kotu poczuć, że mają przestrzeń, która należy do nich.

Drzewa dla kotów Drzewo zastępcze

Jak już wcześniej powiedziałem, koty lubią się wspinać. Mogą mieć organiczny instynkt wspinania się, identyczny jak ich więksi kuzyni w dziczy. Drapak dla kota to świetny sposób na zadowolenie kotka. I jak ich identyfikują, jest to drzewo stworzone na twoim kocie. Istnieje wiele rozmiarów i rodzajów drzew. Niektóre mają dużo grzęd i miejsc do spania, podczas gdy inne są mniejsze i mają znacznie mniej kryjówek. Możesz nawet dostać różne rodzaje z wiszącymi zabawkami na swoim kotu, które też bardzo pokochają. Drzewa dla kotów mają kilka słupków do drapania i treningu mięśni łap. Co więcej, daje im miejsce, w którym mogą oderwać się od zapachu. Kiedy żerdzie zapewniają im wysokość, której szukają, aby naprawdę czuć się tak samo, jak podczas wspinaczki na drzewo na zewnątrz.

Wybierz najlepszy rozmiar dla swojej posesji.

Można znaleźć drzewa dla kotów. mnóstwo wysokości i wymiarów. Bardziej kompaktowe modele są idealne Gdy masz minimalny dom, chociaż znacznie większe modele zapewniają znacznie więcej grzęd i kryjówek. Nie bój się o większą jednostkę. Weź pod uwagę, że Twój kociak się powiększy. W miarę wzrostu może również potrzebować więcej miejsca do odkrywania, a także nowych szczytów, aby odnieść sukces. Wyższe drapaki zapewniają szczyt, którego szuka twój kot, chociaż zajmują tylko podłogę Dom bardziej kompaktowego urządzenia. Większość modeli oferuje słupki owinięte sizalem oraz mieszkania wyłożone wykładziną dywanową lub pluszową. Chociaż bardziej dojrzałe koty częściej drzemią, pamiętaj, że młodsze koty prawdopodobnie będą starały się cieszyć. Sporo drapaków przedstawia wiszące zabawki dla zabawnych zwierzaków, a także mieszkania i tunele wspinaczkowe. Będziesz chciał mieć taki z kilkoma obszarami drapania. Gdy kot wybierze już jedną z tych części, będzie musiał sam zacząć odstawiać meble do domu. Kiedy masz wiele kotów, poszukaj osoby z dużo większą liczbą i kryjówkami, aby wszyscy mogli występować i spokojnie ze sobą nawzajem. Nie ma znaczenia, jaką skalę wybierzesz drapak, Twój kot na pewno go pokocha.

Niesamowity właściciel kota wie, że aby kot był szczęśliwy, musisz sprawić, by był zajęty. Drzewa dla kotów oferują Twojemu kotu własny plac zabaw w nieszkodliwych ścianach Twojego domu. Uczyń swój dom domem przyjaznym kotom, przedstawiając kotu drapak.

About Tigrede Muleta

Check Also

Komponenty Do Przemyślenia W Zdobywaniu Sprzętu Dla Zwierząt

Fajnie jest kupować akcesoria dla zwierząt, a bardziej fascynujący jest wybór miejsca zamieszkania dla swoich …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *