Home / Koty / Jak Dbać O Niespokojne Koty

Jak Dbać O Niespokojne Koty

Wiele kotów jest bardzo spokojnych. Ale nie wszystkie koty są tolerancyjne i milczące, na ogół koty zachowują się agresywnie i chętnie. Takie koty mogą wywołać niepokój lub rozczarowanie u jego panów, nawet jeśli ich właściciele są gotowi zrobić wszystko, aby ich zwierzęta były zachwycone. Jeśli myślisz o sobie, aby ogólnie być takim kocim uściskiem, musisz poradzić sobie z poszerzeniem zrozumienia w odniesieniu do kotów i ich zachowań, aby móc utrzymać kota spokojniejszego i odpocząć.

Co Prowadzenie kota w zdenerwowaniu?

Istnieje wiele czynników, które mogą sprawić, że Twój kot będzie zdezorientowany i zdenerwowany. Najbardziej typowym wyzwalaczem tego rodzaju nerwowości jest panika. Musisz upewnić się, że praktycznie nic w Twoim domu lub otoczeniu nie wywołuje u kota niepokoju ani zmartwienia. Ponadto, jeśli Twój kot ma niezapomniane negatywne doświadczenia praktyczne w dzieciństwie, to takie zdarzenie lub spotkanie może wywołać nieprzyjemną perspektywę. Te niszczące doświadczenia z dzieciństwa mogą być różnego rodzaju, w tym stawienie czoła bezdomności, niewłaściwym procedurom, złym codziennym kontaktom społecznym związanym z kotami, ludźmi, psami lub być może innymi gatunkami.

W ten sam sposób może zmienić się środowisko również sprawić, że kot będzie się denerwował Na przykład, jeśli kupiłeś tylko kota i wyprodukowałeś mu / jej dom, to ta zmiana atmosfery może również sprawić, że kot poczuje się zakłopotany lub nie będzie wygodny. Ale tego typu sytuacje z pewnością można poprawić Wraz z upływem czasu, w czasie, gdy Twój zwierzak spędzał trochę czasu z Tobą i Twoją rodziną, w atmosferze nie było żadnych kluczowych trudności.

Jeśli widzisz swojego kota próbuje ukryć się przed innymi ludźmi, nigdy nie panikuj. Pamiętaj, że jeśli zapewnisz jej odpowiednią oprawę, wkrótce pokona nerwowość. Miejmy nadzieję, że po pewnym czasie będzie wolała występować z tobą, zamiast przebywać w izolacji.

Taka jest rzeczywistość, w której większość kotów ma instynkt przetrwania. Ta cecha może prowadzić do walki lub reakcji na ucieczkę w konkretnym scenariuszu, który może spowodować, że kot ucieknie lub gdzieś się ukryje. Ponadto obecność innych kotów w środowisku może sprawić, że kot będzie dużo bardziej niespokojny i naprawdę można zauważyć, że nowe koty generalnie wykazują działania obronne w tego rodzaju przypadkach. Ale tego typu okoliczności z dnia na dzień stają się coraz lepsze, wszystko, co powinieneś zrobić, to wykazać się wytrwałością i wytrzymać.

Są chwile, kiedy twój kot zachoruje i tak jak Wszyscy inni, koty spójrz na chorobę jako przerażający problem. Dlatego musisz pamiętać, że w okresie dolegliwości Twój kot może wykazywać niepokój. Postaraj się jak najszybciej zabrać kota do lekarza, aby uwolnić go od bolesności i chorób. To z pewnością umożliwi stworzenie kota zdrowego i spokojnego w nominalnym czasie.

Istnienie innych zwierząt. Szczególnie szczenięta mogą być również źródłem nerwowości u kotów. Ale nie musisz się tutaj martwić, z upływem czasu twój kot dostosuje się do psów lub innych zwierząt.

Podsumowanie

Kluczową rzeczą, którą należy w pełni zrozumieć, jest że koty są głównie gatunkami wrażliwymi i pragną odpowiedniego uwielbienia, traktowania i bezpiecznego środowiska do życia Na szczęście i łatwo. Po prostu zapewnij swoim kotom odpowiednią atmosferę, a na pewno wyeliminujesz wszystkie problemy związane z nawykami Twojego psa. Z drugiej strony zajmie to trochę czasu, więc bądź cierpliwy.

About Tigrede Muleta

Check Also

5 Zalet Nabycia Jaskini Legowiska Dla Psa Dla Psa

Utrzymanie szczeniaka to ogólnie entuzjazm, jeśli lubisz zwierzęta, ale tylko kilku właścicieli psów jest gotowych …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *