Home / Psy / Jak Twój Kot Lub Pies Pomoże Ci W Zarządzaniu Gniewem

Jak Twój Kot Lub Pies Pomoże Ci W Zarządzaniu Gniewem

Bliskie gospodarstwo domowe Dobra przyjaciółka niedawno poleciła, aby piesek zaraz po stracie partnera. Jest już miłośniczką zwierząt, ale po oddaniu męża czuła, że ​​jej dom również jest samotny. Obecny przegląd przeprowadzony w College of Montreal w Kanadzie również ujawnił, że posiadanie zwierzaka może bardzo pomóc dzieciom z autyzmem. Patrząc szerzej, psy i koty mogą również pomóc ludziom, którzy doświadczają zmartwień i wynikającej z tego złości.

Przyczyny tego są liczne i różnią się dla każdego z nas. Oto kilka dobrych powodów: KOCHAJĄCY TOWARZYSZ: Każdy powinien czasami wyczuwać miłość, a szczenięta i koty (i wiele innych zwierząt) mogą to zapewnić. Mogą usłyszeć nasze techniki, zaoferować przyjaźń i dlatego chętnie nas dowiedzą się, gdy dotrzemy do domu.

Pozwól nam SPACEROWAĆ Extra: Tak jest bardziej w przypadku psów domowych niż innych zwierząt domowych. Zabieranie naszego szczeniaka na spacery to nie tylko doskonała praca dla nich, ale w dodatku dla nas. Z całym zyskiem, który zawiera ćwiczenia, które mogą pozwolić nam poczuć się szczęśliwszymi i mniej obciążonymi, a także stać się Doskonałym treningiem.

Obniżony poziom ciśnienia krwi: Może wydawać się to śmieszne, ale głaskanie gładkiego futra naszego zwierzaka może w rzeczywistości pomóc obniżyć ciśnienie krwi, jeśli odczuwamy presję i złość. Oglądanie złotych rybek to kolejne wypróbowane i przetestowane podejście do zmniejszania gniewu, w wyniku czego akwaria i większe akwaria są umieszczane w szpitalach i placówkach służby zdrowia czekających w pokojach.

Może odciągnąć NASZ Intelekt od wymagających warunków: nasze Zwierzęta i pełna ich świadomości pomoże nam zignorować to, co na początku wywierało na nas presję i rozgniewało. Z pewnością nie jest to rozwiązanie problemu komplikacji, ale może również pomóc nam zignorować łagodniejsze zmartwienia Ludzi. Mogliśmy doświadczyć bardzo niepożądanego dnia pracy, ale w chwili, gdy przechodzimy przez drzwi i znajdujemy naszego zwierzaka, złość po prostu znika.

Przedstawiając tę ​​rekomendację, ważne są dwa słowa ostrzeżenia, wymienione tutaj. Po pierwsze, w naszym życiu jest wiele problemów, które mogą po prostu nie odejść, nie mając żadnego wpływu na to, ile próbujemy odrzucić nasze myśli i chociaż zdobycie zwierzaka może pomóc w krótkim wyrażeniu, najlepszym lekarstwem jest napotkać problem i przyjrzyj się temu, aby go rozwiązać.

Po drugie, a przede wszystkim Doggy lub prawie każde inne zwierzę to długa fraza, a decyzja o posiadaniu jakiegokolwiek zwierzaka nie powinna być podejmowana lekkomyślnie . Zwierzęta Cena znacznej ilości naszego osobistego czasu, energii i dochodów. Należy je kupować nie tylko pod wpływem impulsu lub po prostu zaspokajać nasze potrzeby. Znajdziesz już zbyt wiele szczeniąt, kotów i innych zwierząt opuszczonych lub przeznaczonych do centrów ratunkowych, ponieważ dziś ludzie nie są w stanie fizycznie szukać zaraz po nich lub nie mogą im przeszkadzać.

Jeśli to zrobisz z drugiej strony pomyśl, że możesz zyskać na posiadaniu zwierzaka i naprawdę chcesz przyjąć motywację do długiej ekspresji, wtedy pozyskanie zwierzęcego towarzysza może być doskonałą pomocą w ograniczeniu zmartwień i złości.

About Tigrede Muleta

Check Also

Komponenty Do Przemyślenia W Zdobywaniu Sprzętu Dla Zwierząt

Fajnie jest kupować akcesoria dla zwierząt, a bardziej fascynujący jest wybór miejsca zamieszkania dla swoich …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *