środa, 2 grudnia

Namiot Z Psem – Dziesięć Przykazań

Namiot Z Psem - Dziesięć Przykazań

Z samych Stanów Zjednoczonych każdego roku ponad trzydzieści milionów ludzi zabiera ze sobą zwierzęta na kemping. Ale po rozpoczęciu RVing z naszymi psami nie byliśmy w stanie znaleźć wielu napisanych na ten temat. Gwarantowane, że sporadycznie pojawiały się artykuły w czasopismach, które przypominały nam o używaniu identyfikatorów zwierząt domowych, podawaniu dużej ilości wody pitnej i wybieraniu ich ulubionej zabawki. Ale jeśli chodzi o udzielanie autentycznej pomocy lub danych końcowych, na rynku nie było prawie nic. Ponieważ czuliśmy, że było to bardzo potrzebne, zdecydowaliśmy się napisać ten krótki artykuł.

Chociaż podczas biwakowania z psami jest sporo problemów do rozważenia, są to zazwyczaj niektóre z ważnych.

jeden. Upewnij się, że Twój pies nie jest w stanie odejść:

To naprawdę jedna rzecz Czy Twój pies będzie całkowicie darmowy w Twojej społeczności. To inna sytuacja, gdy odpoczywasz, dziewięćset mil od domu. Obaj szkolą swojego zwierzaka, aby przychodził, gdy zostanie zidentyfikowany jako lub z pewnością gwarantuje, że jest cały czas na smyczy.

2. Zdobądź wszystkie ich szczepienia na bieżąco:

W przypadku, gdy Twój Pies wpadnie w kłótnię z jeszcze jednym zwierzęciem (lub kimś), głównym problemem będą szczepionki przeciw wściekliźnie. Jeśli pozostaniesz na kempingu, który ma wymagający plan dla zwierząt, będziesz musiał potwierdzić zapisy szczepień swojego szczeniaka. Kiedy wjeżdżasz do Kanady, musisz sprawdzić, czy psy doświadczyły swoich strzałów. Otrzymujesz koncepcję.

3. Spraw, aby Twoje szczenięta były łatwe do wykrycia:

Kiedy Twój Piesek odchodzi (niestety ma to miejsce cały czas), możliwość ich szybkiej identyfikacji okaże się niezbędna. W przypadku trwałej identyfikacji rozważ tatuaże lub mikroczipy. Jako minimum, upewnij się, że ubierają się w metki, które wskazują ich tożsamość, najnowszy numer telefonu komórkowego, a także datę ostatniego szczepienia przeciwko wściekliźnie.

4. Sprzątnij wkrótce po swoim szczeniaku:

Największa krytyka dotycząca psów domowych ma bardzo niewiele do zrobienia z ich szczekaniem, ugryzieniem lub zachowaniem. Jeśli zdecydujesz się wkrótce po swoim psie, będziesz pomagać właścicielom psów w każdym miejscu.

pięć. Dowiedz się, jak zaoferować pierwszą pomoc Twojemu Doggy:

Jeśli w Twoim domu dojdzie do katastrofy medycznej, pojedziesz do lokalnego lekarza weterynarii. Ale jeśli jedziesz ciemną autostradą w dziwnym mieście, będzie to zły sen. Chociaż istnieją sposoby uzyskania pomocy, nawet jeśli chodzi o autostradę, zwykle zajmuje to więcej czasu. W międzyczasie Twoja moc do zaprezentowania początkowego wsparcia opartego na wiedzy może uratować życie Twojego psa.

6. Wymagaj swojego zwierzaka w prawie wszystkim, co robisz:

Jeśli naprawdę chcesz, aby Twoje kły dobrze się bawiły, włącz takie rzeczy do swoich rutynowych czynności. Wybierz je razem z Tobą na długie spacery. Kup niedrogi plastikowy brodzik i pozwól im występować w wodzie pitnej. Rzuć piłkę. Przygotuj im obiad hamburgera. Jeśli będziesz musiał robić takie rzeczy, zrobią koła wozu, gdy zdecydujesz się je zdobyć.

7. Skontaktuj się z kempingami przed wyjazdem:

Nawet jeśli park twierdzi, że jest przyjemny dla zwierząt domowych, zwykle skontaktuj się z napastnikiem, aby zweryfikować zasięg dotyczący twojego psa. Przyjechaliśmy do parków (z naszymi dwoma owczarkami niemieckimi) po długim dniu spędzonym nad autostradą tylko po to, by odkryć, że „przyjazny dla zwierząt” pies waży poniżej 20 funtów.

osiem. System z wyprzedzeniem na wypadek zaskoczenia:

Przygotuj się (dla swoich osobistych psów) na wypadek przebicia opony, poważnego wypadku lub pożaru kampera. Zacznij od kilku nadmiarowych smyczy, dostawcy zwierząt domowych i dodatkowej gaśnicy. Następnie przeprowadź ćwiczenia przeciwpożarowe, aby określić trudności związane z możliwościami.

9. Dowiedz się o swoim środowisku namiotowym:

Stany Zjednoczone to duży stan, który ma szeroki asortyment niebezpiecznych dzikich zwierząt, zdradliwych upraw, nieprzewidywalnych warunków klimatycznych i wymagających problemów środowiskowych. Jeśli nie wiesz wszystkiego, co osiągasz, prawdopodobnie nieumyślnie narażasz siebie i swojego szczeniaka na ryzyko.

dziesięć. Doceniaj i szanuj widoki innych:

Podczas gdy niektórzy z nas nie są w stanie rozważać podróżowania z naszymi szczeniętami, inne osoby nie są w stanie zrobić wrażenia podczas podróży z nimi. Jeśli utrzymasz swojego psa mniej niż kierownictwo i posprzątasz zaraz po nim, nie będziesz dawać innym ludziom wiele powodów do narzekania.

Radosny kemping z Roverem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *