Home / Koty / Niektóre Cechy Pies Powinien Być świetnym Psem Do Wykrywania

Niektóre Cechy Pies Powinien Być świetnym Psem Do Wykrywania

Psy śledcze to psy, które potrafią wykrywać lekarstwa, zwłoki lub bomby, a także inne rzeczy w tym samym czasie. Możesz znaleźć wiele cech, które pies musi posiadać, aby być doskonałym psem do wykrywania. Dzięki tym informacjom dowiesz się, czego szukać u zwierzaka, z którym będziesz pracować, wykonując szereg zadań związanych z wykrywaniem.

Wyszkolony sposób myślenia

Jeden z najważniejszych umiejętności niezbędne, aby dobrze sobie radzić, będąc wykrywaczem. Piesek może być szkoleniowcem Najlepsze kły to te, które desperacko pragną zrozumieć i być posłusznym. Aby ustalić, czy Twój Piesek zawiera zestaw Umysłu, który można wyszkolić, zacznij od instruowania go prostych poleceń, które obejmują siad lub trzymaj. Czy twój pies szybko łapie i trzyma się twoich poleceń? Jeśli tak, może być dobrą perspektywą.

Podróże

Pies wykrywający nigdy nie rezygnuje, dopóki przedsięwzięcie nie będzie kompleksowe. Tego rodzaju podróży po prostu nie można się nauczyć; jako alternatywa, jest to coś, co występuje normalnie u psów. Pies, który chce trzymać się twoich poleceń, na przykład dostarczyć ci piłkę z powrotem natychmiast po rzuceniu, to taki, który demonstruje podróż. Istnieje wiele strategii określania, czy szczeniak ma popęd. Prawdopodobnie najlepszym podejściem jest kontynuowanie rzucania piłką po osuszeniu zwierzęcia. Czy mimo to jest gotowy do działania po piłce, czy po prostu kładzie się i bada cię?

Świetne zdolności wykrywania zapachów

Wybrane szczenięta mają lepsze wykrywanie zapachów niż inne psy. Takie jak psy poszukiwawcze, na przykład beagle, owczarki niemieckie i retrievery są często wykorzystywane do zadań związanych z wykrywaniem. Dzieje się tak, ponieważ mogą mieć wrodzoną zdolność obserwowania swojej ofiary przez kilka godzin po zakończeniu. Możesz pomóc rozwinąć tę umiejętność, aktywnie grając w ukrywanie się i proszenie o gry online przy użyciu ulubionej zabawki swojego szczeniaka.

Możliwość koncentracji i kontynuowania aktywności

Starając się być dobry kandydat do wykrywania, twój pies nie powinien bez wysiłku rozpraszać się. Aby sprawdzić, aby się wymeldować Jeśli Twój Zwierzak ma szansę kontynuować pracę, rzuć piłkę i poinformuj go, aby przyniósł. Gdy zacznie biegać, rzuć mu kij lub telefon. Pies, który ma okazję położyć nacisk, będzie kontynuował zarządzanie po piłce i przekaże ci ją z powrotem.

Jest kilka cech, które są niezbędne, aby stać się doskonałym Szczenięciem do wykrywania. Skorzystaj ze wskazówek podanych powyżej, aby ustalić, kiedy Twoje szczenię ma umiejętności. Jeśli wydaje się, że Twój Zwierzak ma to, czego potrzebuje, aby być Szczeniakiem wykrywającym, użyj strategii opisanych powyżej, aby zwiększyć jego wiedzę w zakresie monitorowania.

About Tigrede Muleta

Check Also

Jak Dbać O Niespokojne Koty

Wiele kotów jest bardzo spokojnych. Ale nie wszystkie koty są tolerancyjne i milczące, na ogół …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *