środa, 2 grudnia

Przesąd Czarnego Kota – Wielkie Szczęście Czy Pech?

Przesąd Czarnego Kota - Wielkie Szczęście Czy Pech?

W zależności od tego, skąd pochodzisz na świecie, posiadanie czarnego kota na twojej drodze może być okropnym szczęściem lub szczęściem.

Zwykle czarne koty są powiązane z czarownicami i złem, co często oferuje im Piętno pecha.

Jednak szczęście to wszystko, co zapewniasz, że jest. Jeśli czarny kot przecina twoją ścieżkę, więc jesteś tak zajęty patrzeniem na kota, że ​​nie musisz tego robić, nie patrz na kamień tłumiący na skraju autostrady, więc ślizgasz się nad nim, raniąc ramię, to z pewnością będziesz rozważać czarny kot pech. I odwrotnie, kiedy masz czarnego kota, który przecina twoją trasę i jest blisko To naprawdę faktura za dziesięć dolarów, którą upuściła około 1, a ty ją wybierzesz, wtedy spojrzysz na kota z tyłu, aby mieć wielkie szczęście.

Jakie kiedykolwiek było Twoje pierwsze doświadczenie związane z posiadaniem czarnego kota, które zadecyduje o tym, czy czarny kot jest słodki, czy nie ma szczęścia do Twoich potrzeb.

Czysta czerń koty są w rzeczywistości dość rzadką sprawą. Zazwyczaj mogą mieć minimalne plamki innych kolorów na ich sierści lub na łapach. I dość często, jeśli w pewnym momencie wyhodowano kota z czystego grzbietu, używając kota pręgowanego w swoim przodku, kot będzie wyglądał jak czarny, z drugiej strony, gdy światło jest odpowiednie, powinieneś być w stanie zobaczyć pręgowanego znaczki na sierści dość słabo.

Prawowitym czarnym kotem byłby kot bombajski, który jest kotem azjatyckim i jest całkowicie czarny. Ten kot pochodzi od kotów birmańskich i ma czystą czarną sierść, łapy i nos z miedzianymi i przyjaznymi dla środowiska oczami. Nie należy mylić czarnego kota bombajskiego pochodzenia azjatyckiego, używając kota amerykańskiego o dokładnie tej samej nazwie, który może być bardziej współczesną rasą kotów pochodzącą z 1958 roku.

Zatem czarne koty są bardzo dobre czy złe szczęście? Mogą być. Następnym razem to czarny kot, upewnij się, że zostałeś powiadomiony, aby nic niepożądanego się nie wydarzyło i być może zamiast tego pojawi się coś wielkiego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *