środa, 2 grudnia

Szczenięta W Rozwodzie: Wiele Stanów Uznających Zwierzęta Domowe W Scenariuszach Prawnych Ukochanych

Szczenięta W Rozwodzie: Wiele Stanów Uznających Zwierzęta Domowe W Scenariuszach Prawnych Ukochanych

Większość ludzi, którzy są osobnikami psów i są blisko ze swoimi zwierzętami, obserwuje zwierzęta bardziej jak członkowie rodziny niż części mienia. Są to wzajemne, kochające, naprawdę powiązane i powiązane interakcje między psami i osobami, które się nimi opiekują. Opłakiwanie upadku psa wraz z utratą przedłużającego się małżeństwa w postaci związku jest niewątpliwie emocjonalnym podwójnym wybrykiem.

Zatem nie powinno dziwić, że niektórzy stany uznają obecnie zwierzęta domowe członków rodziny jako dodatkowe podobne do ludzi obecnie niż dom, jeśli są powiązane z postępowaniem rozwodowym. Nawet teraz są to na ogół przełomowe wydarzenia i warto przeprowadzić bardziej szczegółowe poszukiwania.

W 2020 roku Alaska stała się pierwszym punktem w regionie, który wprowadził formalne prawo w sprawie zwierząt w przypadku rozwodu. . Ich statut wskazywał, która sala sądowa jest wymagana, aby wziąć pod uwagę dobro zwierzęcia podczas scenariusza rozwodu. To w przeciwieństwie do zwykłego radzenia sobie ze zwierzęciem domowym, tak jak z zasobem ekonomicznym lub częścią aktywów za podział. Akt sądowy miałby wówczas możliwość orzekania, co w praktyce oznacza wyłączną opiekę nad zwierzęciem co najmniej raz lub inną, lub ciągłą wspólną opiekę.

W Illinois chodziło o następujące kwestie: dołącz do modowego w następnym roku kalendarzowym. W 2020 roku do ruchu dołączył dodatkowy warunek, Kalifornia. Jednak w Kalifornii istniała różnica w brzmieniu przepisów. W tym miejscu akt sądowy może uwzględniać dobrostan zwierzęcia, ale nie jest to formalnie konieczne do osiągnięcia tego.

Weź również pod uwagę, że wytyczne prawne dotyczące psów w sytuacjach rozwodowych dotyczą wszystkich zwierząt domowych. , nie tylko twoi kumple. Są to z pewnością bardzo odległe miejsca na spór między nielicznymi rozwiedzionymi, ale bez względu na to, czy jest to kot, kurczak, jaszczurka czy cokolwiek innego, wszystkie zwierzęta są zwykle postrzegane podobnie.

< Uzyskanie aktu rozwodowego w sprawie warunku, który zachowuje prawa własności do Twojego szczeniaka, może wydawać się zabawne lub jak przesada, z zewnątrz, ale od właściciela Doggy do innego. Naprawdę Ewidentnie znaczący etap na właściwej trasie. Ponieważ wiele stanów dokonuje teraz legalnej zmiany, nigdy nie zdziw się, widząc, że inne stany zaczynają dodatkowo podejmować porównywalne procedury.

W międzyczasie jednak pamiętaj, że są to zazwyczaj tylko 3 stany z pięćdziesięciu, gdziekolwiek są rozwodzone psy. zadbano o przestrzeganie ich praw. Jeśli mieszkasz w którymkolwiek z pozostałych czterdziestu siedmiu stanów, to mieszkasz w miejscu, w którym prawnie lub oficjalnie nie ma takich wskazówek.

Dlatego zawsze musisz pamiętać o wszelkich lokalnych przepisach, które mogą mieć zastosowanie, i musisz upewnić się, że działasz, korzystając z legalnego Doświadczonego, który ma wiedzę w Twoim regionie lub lokalizacji. Różnica dotycząca psów i rozwodów z pewnością nie zniknie w najbliższym czasie, więc miej oczy otwarte na dalsze aktualizacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *