środa, 2 grudnia

Trzy Powody, Dla Których Adopcja Psa Jest Najlepszą Opcją

Trzy Powody, Dla Których Adopcja Psa Jest Najlepszą Opcją

Uwaga: więcej niż mówiłem o „adopcji psa”, a nigdy o „kupie na pieska”. Jeśli potrzebujesz osobistego psa Doggy, to naprawdę dobrym pomysłem jest przyjęcie jednego konkretnego zamiast jednego.

Puppy Mills są głównie odpowiedzialne za sprzedaż psów. Młyny te są raczej bardzo dobrze trzymanym kluczem na polu handlu zwierzętami.

Pozyskują zwierzęta do sklepów dla zwierząt i entuzjastów czystej krwi bez zapewnienia odpowiedniej opieki, w wyniku czego wiele zwierząt ginie w schroniskach dla zwierząt. Naprawdę standardem dla Pet Mills jest trzymanie zwierząt w zabrudzonych i brudnych sytuacjach, bez względu na ich obecny ładnie.

Jednym z przykładów jest to, że żeńskie szczenięta są hodowane wiele razy, aż w końcu nie mogą już więcej dawać dostawa szczeniąt. Następnie są oferowane lub zabijane. Matki i ich mioty często cierpią z powodu niedożywienia i braku odpowiedniego leczenia.

Kupując psa, zdarza się, że wspierasz młyny Puppy Dog Mills.

Poniżej opiszę kilka główne powody, dla których adopcja psa to najlepszy wybór.

Być może ratujesz życie

Czy byłeś tego świadomy? 2. rocznie zabija się siedem milionów psów i kotów, które mogłyby zostać adoptowane. Cały proces eutanazji, akt lub następstwo zabicia zwierzęcia, które może być bardzo chore lub zranione w celu zmniejszenia cierpienia, jest zwykle używany do utrzymania minimalnej populacji bezdomnych zwierząt domowych.

Z pewnością jeden z Pierwszym powodem uśmiercenia tych zwierząt jest fakt, że wiele zwierząt trafia do schronisk, a także liczba ludzi je adoptuje.

Liczba uśpionych zwierząt może zostać znacznie zmniejszona, jeśli więcej osób przyjmie zwierzęta jako w przeciwieństwie do ich zdobywania. Adoptując, chronisz swoje zwierzę i otwierasz schronisko dla innego, który może być z tym związany.

Wspierasz organizację charytatywną

Po przyjęciu zwierzaka ze schroniska , umożliwiasz i pomagasz firmie nie zarabiającej. Wspieranie tego rodzaju indukcji zapewnia zwierzętom bez gospodarstw domowych bardzo dobrą opiekę i adopcję. Te korporacje są również korzystne dla potencjalnych właścicieli domów dla zwierząt, ponieważ adopcja zwierzęcia jest o wiele bardziej przystępna cenowo niż zakup zwierzęcia.

Dodatkowo pomagasz w rozpowszechnianiu ich wiadomości, ponieważ osoby prywatne będą się z Tobą kontaktować od którego otrzymałeś swojego ukochanego zwierzaka.

Poprawiasz swoje samopoczucie

Adopcja psa to nie tyle samo zwierzę, ale także ty.

Wszyscy wiemy, że zwierzęta takie jak koty i psy domowe dają nam bezwarunkowe polubienie, ale wielu ludzi może nie wiedzieć, że badania wykazały, że zwierzęta są psychicznie, emocjonalnie i fizycznie użyteczne dla ludzi.

Opieka nad zwierzęciem towarzyszącym może zapewnić cel i spełnienie w codziennym życiu, a także może zmniejszyć emocje związane z samotnością i odosobnieniem we wszystkich grupach wiekowych.

Nie możesz jednak inwestować w coś naprawdę podobnego możesz wziąć psa; to lepsza opcja dla wszystkich zaangażowanych.

Pozostając najbardziej inteligentnym ze wszystkich gatunków, mamy obowiązek kierować się mniej inteligentnymi stworzeniami. Mam nadzieję, że podane wyżej wyjaśnienia zainspirują Cię do polubienia i opieki nad Pieskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *