środa, 2 grudnia

Wybór Najlepszej Zabawki Dla Kota

Wybór Najlepszej Zabawki Dla Kota

Każdy właściciel kota powie Ci, że koty naprawdę lubią fantastyczne kartonowe pudełko i uwielbiają gonić za zwiniętym kawałkiem papieru. Ale oferowanie im odpowiednich zabawek dla kotów zapewnia kolejny stopień stymulacji i dlatego jest kluczowym elementem posiadania szczęśliwego i pożywnego kota. Jak więc wybrać idealną zabawkę?

Tyczki i zwiastuny

Wędki i zwiastuny to świetne zabawki, a także dobry sposób, którym powinieneś się cieszyć z kotem. Mogą być tak skomplikowane lub tak proste, jak istotne, ale zwykle używaj puszystego lub upierzonego skupienia na sznurku na końcu tyczki. Machasz nim w powietrzu lub przeciągasz go blisko ziemi, a kot go goni. Ale pamiętaj, aby pozwolić im to złapać, bo inaczej się znudzą, fantastyczne kopanie i gryzienie to wspaniałe zakończenie gry wideo.

Piłki i zabawkowe myszy

Piłki wszystkie wymiary i odmiany są zwykle dobrze znane u kotów. Indywidualnie lubią wydrążone z dużą ilością dziur, które mogą zaczepić pazurami i rzucać po domu, aby następnie ścigać. Zawsze upewnij się, że kulki są wystarczająco duże, aby nie można ich było połknąć. Myszy zabawkowe są kolejnym odwiecznym ulubieńcem i mogą być dostępne w podstawowych, futrzanych projektach myszy, które mają ogon pasujący do wyrafinowanych zabawek, które mają mechanizm, który powoduje, że latają nad podłogą. Koty lubią je gonić i nosić blisko siebie, zazwyczaj przynosząc je do Ciebie, aby pokazać Ci, co zyskały podczas polowania.

Zabawki interaktywne

Nie wszystkie koty mają wytrzymałość na zabawki interaktywne ale naprawdę warto je wypróbować, ponieważ stymulacja uzyskana dzięki rozwiązaniu łamigłówki jest prawie zerowa. Często zawierają ukryte produkty z kotem do odkrycia lub zabawki w zabawkach. Wskaźnik laserowy to kolejna nieskomplikowana zabawka, której możesz użyć do zabawy z nimi, operując nim po całej podłodze, aby je ścigać.

Kocimiętka czy nie?

Pomimo idei, że kocimiętka jest nie do odparcia, to nie jest w pełni prawdziwe. Około 50% kotów jest przyciąganych do zioła i dlatego zabawki, które zawierają jego ślad, nie będą dla nich nieodparte. Ale identyczne kwoty zwykle nie są entuzjastycznie nastawione do tego, dlatego wydawanie dodatkowych pieniędzy na zabawki z kocimiętką jest często stratą. Wypróbuj pojedynczą zabawkę Razem z ziołem, aby ocenić ich reakcję, kiedy im się spodoba, będziesz wiedział, że nie ma ich!

Drapaki

Chociaż drapaki to zabawki, mogą być istotna porcja Enjoy. Koty mają ochotę podrapać coś, a kiedy nie ma pomocnego artykułu, będą korzystać z mebli. Dzieje się tak z kilku powodów, w tym z zachowywania pazurów i oznaczania terytorium. Dodatkowo, jest to dla nich bardzo dobre uczucie i zwykle sprawia, że ​​wierzą. Ćwiczą swoje umiejętności wspinania się na drzewa, kolejny instynkt, który wciąż pozostaje na wolności. Może to być jeden drapak lub coś bardziej wyszukanego z platformami i pozycją ukrycia, w oparciu o Twój pokój i plan wydatków, ale bez względu na to, co dostarczysz, zarówno kot, jak i meble domowe będą Ci za to wdzięczne.

Wybór Najlepszej Zabawki Dla Kota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *